You are currently viewing Batman Kostümünü Bu Kez Jason Momoa Giydi!

Batman Kostümünü Bu Kez Jason Momoa Giydi!

  • Post author:
  • Post category:haberler

James Gunn’ın DC Evreni’ndeki geleceği belirsiz olan Momoa, şansını bir de Batman olarak denedi…

.

DC Evreni’nin Aquaman’i Jason Momoa, yıl sonunda vizyona girecek olan “Aquaman and the Lost Kingdom” ile yeniden izleyici karşısına çıkacak. Karakterin bundan sonraki yolculuğunun ne olacağı ise bilinmiyor.

James Gunn‘ın yeniden yapılandırdığı DC Evreni’nin açıklanan ilk projeleri arasında Aquaman yok ancak Momoa ile Gunn’ın görüşmeleri, aktörün yeni bir karakterle DC filmlerinde yer almaya devam edeceğine dair spekülasyonlara yol açıyor.

Aquaman’in belirsiz geleceği önünde uzanırken Jason Momoa bir kez de Batman olmayı denedi. Bir tema parkının reklam filmi için Batman kostümünü giyen oyuncu, diğer Warner Bros. karakterlerinin arasında karışıyor ve çevresindekileri Batman olduğuna inandırmaya çalışıyor. Reklam filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

Bu eğlenceli görüntüler, Momoa’nınn yeni DC Evreni’ndeki rolü Batman mi olacak sorusunu akıllara getirse de bu pek mümkün değil. Momoa favori çizgi roman karakterini Lobo olduğunu ve bir noktada mutlaka onu oynamak istediğini her seferinde belirtiyor, dolayısıyla Gunn ile üstünde anlaştıkları yeni rol muhtemelen Lobo olarak açıklanacak.

Superman: Legacy” ile başlayacak olan yeni DC Evreni’nin ilk Batman filmi ise “The Brave and Bold” olacak ve bu macera için Robin geri gelecek.

Jason Momoa DC’de Yeni Bir Karakteri mi Canlandıracak?