You are currently viewing “Hijack” Fragman: Idris Elba Başrollü Aksiyon Dizisine İlk Bakış

“Hijack” Fragman: Idris Elba Başrollü Aksiyon Dizisine İlk Bakış

  • Post author:
  • Post category:haberler

Apple TV+’ın yeni aksiyon dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Apple TV+, bir hava korsanlığını konu alan aksiyon gerilim dizisi “Hijack”in resmi fragmanını yayınladı. Dizinin başrolünde, son olarak “Luther: Batan Güneş” filmiyle Netflix’te izleyici karşısına çıkan Idris Elba yer alıyor.

Gerçek zamanlı olarak gelişen hikaye, kaçırılan bir uçağın yedi saatlik uluslararası bir uçuşla Dubai’den Londra’ya giderken yaptığı yolculuğu konu alıyor.

Yerdeki yetkililer cevaplar için uğraşırken, Elba’nın yetenekli iş müzakerecisi karakteri korsanlarla başa çıkmaya ve aynı zamanda yolcuları sakinleştirmeye çalışıyor. Hükümet, üst düzey bağlantıları varmış gibi görünen teröristlerin taleplerini işlerken, sahada siyasi bir dram yaşanıyor.

“Hijack”, Archie Panjabi, Christine Adams, Max Beesley, Eve Myles ve Neil Maskell gibi güçlü bir yardımcı oyuncu kadrosuna sahip. Proje, “Lupin“in yaratıcısı George Kay ve BAFTA adayı “The Wrong Mans“in yönetmeni Jim Field Smith‘in imzasını taşıyor. Idris Elba, başrolün yanı sıra dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

28 Haziran’da iki bölümle prömiyer yapacak olan dizi, ardından haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek. Toplamda kaç bölüm olduğu ise henüz belli değil.