You are currently viewing Ana de Armas’lı “John Wick” Yan Filmi “Ballerina” Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ana de Armas’lı “John Wick” Yan Filmi “Ballerina” Ne Zaman Vizyona Girecek?

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Ballerina”nın vizyon tarihi belli oldu.

.

John Wick 4“ün gişedeki başarılı yolculuğu devam ederken, Lionsgate merakla beklenen spin-off filmi “Ballerina“nın vizyon tarihini açıkladı. Film 7 Hazrian 2024’te izleyiciyle buluşacak.

Son olarak “Blonde” filmindeki performansıyla Oscar adaylığı alan Ana de Armas, filmin başrolünü üstleniyor ve Ruska Roma geleneklerinde eğitilmiş bir suikastçıyı canlandırıyor. Tıpkı John Wick serisi gibi bir intikam hikayesini takip edecek olan “Ballerina” bu genç suikastçının öldürülen ailesinin intikamını almak için çıktığı yolculuğu anlatacak.

“Ballerina” zaman çizgisi açısından, “John Wick: Chapter 3 – Parabellum” ve “John Wick: Chapter 4” arasındaki zaman diliminde geçiyor. Daha önce “Parabellum”da gördüğümüz Anjelica Huston Ruska Roma’nın yöneticisi olarak filmde Ana de Armas’a eşlik edecek. Oyuncu kadrosunda ayrıca Gabriel Byrne, Catalina Sandino Moreno ve Norman Reedus yer alıyor.

John Wick serisinde başrolü üstlenen Keanu Reeves, Ian McShane ve geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden Lance Reddick de filmde kısa rollerde görünüyorlar. Len Wiseman‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu, son Wick filmlerinin senaryolarına imza atan Shay Hatten kaleme aldı.