You are currently viewing Yeni “Barbie” Fragmanıyla Greta Gerwig’in Renkli Dünyasına Dalıyoruz!

Yeni “Barbie” Fragmanıyla Greta Gerwig’in Renkli Dünyasına Dalıyoruz!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dün yayınlanan ve oyuncu kadrosunun tümünü açığa çıkaran 24 adet karakter posterinin ardından, Greta Gerwig‘in “Barbie” filminden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Filmde ‘Barbie Diyarı’nda yaşayan bir oyuncak bebek, yeterince mükemmel olmadığı için dışlanır ve gerçek dünyada bir maceraya atılır. Greta Gerwig (Lady Bird, Little Women) yönetmen koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu partneri Noah Baumbach (Frances Ha, Marriage Story) ile birlikte kaleme aldı.

Yeni fragman, başrollerdeli Margot Robbie ve Ryan Gosling‘in yanı sıra Barbie diyarındaki çeşitli Barbie’ler ve Ken’lerin olduğu sahneleri, bol miktarda mizahı, bazı inanılmaz kostümleri ve prodüksiyon tasarımını genel bir eğlence duygusuyla yansıtıyor.

Filmde Emma Mackey, Dua Lipa, Issa Rae, Alexandra Shipp, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Ritu Arya, Hari Nef, Sharon Rooney, Ana Cruz Kayne ve Nicola Coughlan da Barbie bebeklere hayat veriyorlar. Karakter posterlerinde bu Barbie’lerin doktor, avukat, siyasetçi gibi çeşitli mesleklere sahip olduğu vurgulanıyor.

Margot Robbie ve Ryan Gosling’li “Barbie”den Karakter Posterleri Yayınlandı!

Ryan Gosling’in yanı sıra Simu Liu, Ncuti Gatwa, Kingsley Ben-Adir ve Scott Evans da Ken bebekleri canlandırırken, Michael Cera 1960’larda Mattel tarafından “Ken’in Arkadaşı Allan” olarak piyasaya sürülen Allan’a hayat veriyor.

Kadroda ayrıca insan rollerinde America Ferrera, Michael Cera, Will Ferrell, Connor Swindells, Ariana Greenblatt, Jamie Demetriou ve anlatıcı rolüyle Helen Mirren yer alıyor.

“Barbie” 21 Temmuz’da sinemalarda!