You are currently viewing All Of Us Strangers: Paul Mescal & Andrew Scott Romantizmine İlk Bakış!

All Of Us Strangers: Paul Mescal & Andrew Scott Romantizmine İlk Bakış!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Scott ve Mescal’ın iki aşığı canlandırdığı fantastik dram filminden ilk kare yayınlandı.

.

Paul Mescal ve Andrew Scott‘ın iki aşığı canlandırdığı dram filmi “All of Us Strangers”tan ilk görsel yayınlandı.

45 Yıl“, “Hafta Sonu“, “Lean on Pete” gibi yapımlarla tanınan, prestijli film festivallerinde adaylıklar ve ödüller alarak dikkatleri üzerine çeken Andrew Haigh‘in yönettiği film, Japon senarist ve roman yazarı Taichi Yamada‘nın 1987 tarihli aynı adlı romanından uyarlandı.

Orijinal romanın kahramanı, boşanmış, orta yaşlı bir senaristtir ve uzun süredir ölmüş olan ebeveynlerinin hayalet olarak geri döndüğünü keşfeder. Film hakkındaki bilgiler kısıtlı olsa da kitabın birebir uyarlaması olmayacağı, bu hikayeyi yüzeysel olarak takip edeceği biliniyor.


.

Andrew Scott, Adam adlı senariste hayat verirken; Paul Mescal onun yeni komşusu ve sevgilisi Harry olarak izleyici karşısına çıkacak. Çift; kederi, varoluşsal soruları ve yeni cinsel ufukları birlikte keşfedecekler. Adam’ın hayalet olarak geri gelen ebeveynlerini ise Claire Foy (The Crown) ve Jamie Bell (The Fantastic Four) canlandırıyor.

Normal People” dizisi ile büyük bir çıkış yapan ve ilk başrol performansını sergilediği “Aftersun” ile Oscar’a aday gösterilen Mescal, Hollywood’un oyuncu grevleri başladığında Ridley Scott‘ın “Gladyatör” devam filminin çekimlerini gerçekleştiriyordu. Başarılı genç oyuncu, şu anda çekimlerine ara verilen filmin başrolünü üstleniyor.

Sherlock” ve “Fleabag” gibi yapımlarda beğenilen performanslara imza atan, son olarak Prime Video’nun “Catherine Called Birdy” filminde rol alan BAFTA ödüllü ve Emmy adayı Andrew Scott ise bu yıl sonunda Netflix’te yayınlanması beklenen “Yetenekli Bay Ripley” uyarlaması “Ripley” ile izleyici karşısına çıkacak.

“All Of Us Strangers”ın vizyon tarihi henüz belli değil.