You are currently viewing Zendaya Artık Kötü Karakterleri de Oynamak İstiyor

Zendaya Artık Kötü Karakterleri de Oynamak İstiyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Zendaya kariyer planlarını anlattı…

.

Son dönemin yükselen yıldızlarından Zendaya, kariyeriyle ilgili umutlarını ve hayallerini paylaşarak artık kötü karakterleri de oynamak istediğini ve bir gün kamera arkasına geçmek istediğini belirtti.

Dune” ve “Euphoria” yıldızı, Elle ile Oyuncular Birliği grevi başlamadan önce gerçekleştirdiği bir röportajda, gelecekte nasıl bir karakteri oynamak istediğine yönelik soruya şu yanıtı verdi:

Bir tür kötü karakteri oynamayı çok isterim” diye yanıtladı. “Kötü, süper kötü hislerine ulaşmak isterim. Bu ne şekilde tezahür ederse etsin, mutlaka bir süper kahraman anlamında düşünmüyorum, sadece duygusal anlamda demek istiyorum. Sürekli iyi karakterleri oynadığımı düşünüyorum, dolayısıyla kötüyü oynamak isterdim.”

Zendaya oyunculuk yapmadığı takdirde ne yapacağına dair ise, bri eğlence sekötründe diğer ise sektör dışında olmak üzere iki seçenek verdi:

“Sanırım, sektör içinde, yönetmen olurdum ve bir gün bunu yapmayı umuyorum. Ve sektör dışında düşünüyorum da, muhtemelen ailemin izinden gider ve öğretmen olurdum gibi hissediyorum. Çocukları seviyorum, öğrenmeyi seviyorum ve öğretmeyi seviyorum.”

Zendaya’nın sıradaki iki filmi de 2024 yılına ertelendi. Başrollerini Josh O’connor ve Mike Faist ile paylaştığı, Luca Guadagnino imzalı film aslında 30 Ağustos’ta Venedik Film Festivali’nin açılışını yapacaktı ancak Oyuncular Birliği grevi nedeniyle 2024 yılının bahar aylarına ertelendi. Denis Villeneuve imzalı devam filmi “Dune: Part Two” ise 3 Kasım 2023 yerine 15 Mart 2024’te vizyona girecek.