You are currently viewing David Fincher İmzalı & Michael Fassbender Başrollü “The Killer”dan İlk Fragman!

David Fincher İmzalı & Michael Fassbender Başrollü “The Killer”dan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

David Fincher’ınn yeni gerilim filmi “The Killer” için ilk fragman yayınlandı.

Netflix, David Fincher‘ın yönettiği, başrolünü Michael Fassbender‘ın üstlendiği yeni gerilim filmi “The Killer“ın teaser fragmanını yayınladı.

Alexis Nolent ve Luc Jacamon’un çizgi romanından uyarlanan “The Killer” ahlaki pusulası olmayan bir dünyada kaybolan profesyonel bir suikastçının (Michael Fassbender) hikayesini anlatıyor. Bu suikastçı tamamen yalnızdır, tepeden tırnağa silahlıdır ve bir sonraki hedefini beklerken yavaş yavaş aklını kaybetmektedir.

Kendisine verilen bir işte başarısız olmasından kısa süre sonra işverenleriyle savaşmak zorunda kalır ve kendisini, bunun kişisel olmadığı konusunda ikna etmeye çalıştığı uluslararası bir insan avının ortasında bulur. Proje, Fassbender’ın dört yıllık bir aradan sonra ekrana dönüşünü simgeliyor.

Fincher’ın on altı yıldır hayata geçirmek için uğraştığı filmde ayrıca Tilda Swinton, Arliss Howard, Charles Parnell ve Sophie Charlotte da rol alıyor. Fincher “The Killer”da daha önce çalıştığı bazı yaratıcı isimlerle de yeniden bir araya geldi; senaryoyu Andrew Kevin Walker (Se7en) kaleme alırken, görüntü yönetmenliğini ise Erik Messerschmidt (Mank) üstlendi.

Dünya prömiyerini önümüzdeki günlerde Venedik Film Festivali’nde yapacak olan film, 10 Kasım’da Netflix izleyicileriyle buluşacak.