You are currently viewing Yıldızlarla Dolu “Perili Köşk”ten Yeni Fragman

Yıldızlarla Dolu “Perili Köşk”ten Yeni Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

Disney’in yeni korku – komedi filmi “Perili Köşk“ün (Haunted Mansion) yeni fragmanı yayınlandı. Disneyland’de yer alan Perili Köşk’e dayanan film 11 Ağustos’ta vizyona girecek.

Bu gizemli macerada, bekar bir anne olan Gabbie (Rosario Dawson) ve 9 yaşındaki oğlu Travis (Chase Dillon) yeni bir hayata başlamak umuduyla ilginç bir şekilde kirası oldukça düşük olan büyük bir malikaneye taşınırlar. Kısa sürede Nenw Orleans’taki bu evde kendilerini tuhaf şeylerin beklediğini fark ederler.

Anne – oğul, evin doğaüstü varlıklarla kuşatıldığını fark ettiklerinde yardıma muhtaç bir şekilde bir rahiple (Owen Wilson) anlaşırlar. Rahip ile birlikte, Fransız bir medyum (Tiffany Haddish), huysuz bir tarihçi (Danny DeVito) ve eskiden bir bilim insanı olan paranormal uzmanından (LaKeith Stanfield) oluşan ekibi evdeki tuhaf durumla baş etmeye çalışırlar.

Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda ayrıca evdeki doğaüstü karakterler olarak karşımıza çıkacak olan isimlerde var: Jared Leto, Jamie Lee Curtis, Winona Ryder, Dan Levy ve Hasan Minhaj gibi…

Disneyland’ın Perili Köşk’ü 2003 yılında da sinemaya uyarlanmış ancak Eddie Murphy‘nin başrolde yer aldığı bu film ne eleştirel açıdan ne de gişede başarılı olabilmişti. Yeni uyarlamanın yönetmen koltuğunda “Dear White People” dizisinin yaratıcısı Justin Simien oturuyor. Senaryoyu ise Katie Dippold kaleme aldı.