You are currently viewing “Loki” 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

“Loki” 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler
Disney

Marvel Studios, önümüzdeki dönem için dizilerini kapsayan planlarını ve hayranların merakla beklediği iki dizinin yayın tarihini açıkladı.

Loki” dizisinin toplamda altı bölümden oluşacak olan 2. sezonu 6 Ekim’de prömiyer yapacak ve her hafta gelen bölümlerle Kasım ortasına kadar devam edecek. “Hawkeye” dizisinin spin-off projesi olan “Echo” dizisi ise 29 Kasım’da yayınlanacak ancak Disney+ bu dizi için yayın stratejisini değiştiriyor.

“Echo” alışılmışın dışında haftalık bölümler halinde değil daha çok Netflix’in yayın stratejisini benimseyen bir yaklaşımla tüm sezon aynı anda yayınlanacak. Dizi, Disney+’ta bu şekilde yayınlanan ilk Marvel dizisi olacak.

Alaqua Cox’un hayat verdiği sağır bir Amerikan yerlisi olan Maya Lopez’i merkezine alan dizideki olayların doğrudan “Daredevil: Born Again“e bağlanacağı daha önce açıklanmıştı. Hem Charlie Cox hem de Vincent D’Onofrio konuk oyuncu olarak “Echo”da da görünecekler.

Diğer yandan “Daredevil: Born Again”in yaklaşık bir yıl sürecek çekim takvimi, Amerikan Yazarlar Birliği’nin grevi nedeniyle duraklatıldı. Dizinin çekimlerinde yaşanacak uzun süreli sarkmalar yayın tarihinin de ertelenmesine neden olabilir.