You are currently viewing Yeni “The Office” Dizisinin Konusu Belli Oldu

Yeni “The Office” Dizisinin Konusu Belli Oldu

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yeni bir ofis ortamını konu alacak dizinin özeti ve yayın platformu ortaya çıktı.

NBC

Steve Carell, John Krasinski, Rainn Wilson, Jenna Fischer gibi isimlerin rol aldığı NBC komedi dizisi “The Office” final bölümünün üstünden on yıldan fazla zaman geçmesine rağmen canlılığını koruyor.

“The Office”in bu NBC versiyonu, Greg Daniels tarafından, Ricky Gervais‘in aynı adlı BBC dizisinden uyarlanmış, ancak ondan daha uzun soluklu olmayı başararak büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Daniels şimdi, duyurulduğundan bu yana “The Office” hayranlarını meraklandıran yeni bir dizi hazırlıyor.

Daha önce belirtildiği gibi, yeni dizi “The Office”in yeniden başlatılması ya da spin-off’u değil, aynı evrende geçen, yeni bir oyuncu kadrosuna sahip, yeni bir sahte belgesel dizisi olacak.

Variety’nin edindiği bilgiye göre, Peacock tarafından alınan dizinin özeti şu şekilde:

Dunder Mifflin’in Scranton şubesini ölümsüzleştiren belgesel ekibi yeni bir konu arayışındayken, ölmekte olan tarihi bir Orta Batı gazetesini ve onu gönüllü muhabirlerle onu canlandırmaya çalışan bir yayıncıyı keşfederler.

Geçtiğimiz günlerde Domhnall Gleeson ve Sabrina Impacciatore‘nin yeni kadroya liderlik edeceği duyurulmuştu, fakat karakter ayrıntıları henüz bilnmiyor. Hazırlıkları devam eden dizinin Temmuz ayında prodüksiyona başlaması planlanıyor.

NBCU Entertainment’ın içerik başkanı Lisa Katz yaptığı açıklamada şunları söyledi:

The Office’in NBC’de yayınlanan son bölümünün üzerinden on yıldan fazla zaman geçti ve beğenilen komedi dizisi popülerlik kazanmaya ve Peacock’ta yeni nesil hayranlar yaratmaya devam ediyor.

Universal Television ile ortaklaşa yürütülen ve Greg Daniels ile Michael Koman’dan oluşan yaratıcı ekip tarafından yönetilen, Dunder Mifflin evreninde geçen bu yeni dizi, komedi hikaye anlatımı için olgunlaşmış taze bir ortamda, günlük bir gazete ekibinde, yeni bir karakter kadrosunu tanıtıyor.

Daniels, yeni diziyi Michael Koman‘la birlikte yaratıyor. Her ikisi de dizinin orijinal İngiliz versiyonunu yaratan Ricky Gervais ve Stephen Merchant’ın yanı sıra Howard Klein, Ben Silverman ve Banijay Americas ile birlikte yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.