You are currently viewing “Yalı Çapkını” Merakla Beklenen Yeni Bölümleriyle Bu Hafta Star’da!

“Yalı Çapkını” Merakla Beklenen Yeni Bölümleriyle Bu Hafta Star’da!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Bu akşam 32. bölüm, Cuma akşamı ise 33. bölüm yayında!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu Yalı Çapkını bu haftaya özel iki bölümle, bu akşam ve 19 Mayıs Cuma 20.00’de Star’da…

Bu akşam (16 Mayıs Salı) ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu ise şöyle;

Seyran’ın mahkeme sonrası bayılması herkesi ve özellikle Ferit’i çok endişelendirir. Hem Ferit hem de Seyran yaşananlardan dolayı çok üzgündür. Ferit, Seyran’ı görmeden rahat edemez ve yalıdan çıkmanın ve Seyran’ı görmenin bir yolunu bulur. Zerrin ve Pelin, Ferit ve Pelin’in durumunu konuşmak üzere yalıya davet edilirler. Suna ve Saffet’in düğün hazırlıkları da tüm hızıyla sürmektedir. Tarık ise Seyran’la evleneceği gün için sabırsızlanmaktadır. Ferit, yaşananları kaldıramaz ve hıncını tüm ev halkından çıkarır. Öte yandan Ferit, Abidin’e Suna konusunda yardım etmek ister ve bir adım atar. Abidin’in beklenmedik hamlesi ise Ferit’i endişelendirir ve harekete geçirir.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

’Yalı Çapkını’, 32. bölümüyle 16 Mayıs Salı akşamı; 33. bölümüyle ise 19 Mayıs Cuma akşamı Star’da!

Sevilen dizi, izleyicileriyle her cuma Star’da buluşmaya devam edecek…