You are currently viewing Prime Video’nun Hit Dizisi “The Summer I Turned Pretty” İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

Prime Video’nun Hit Dizisi “The Summer I Turned Pretty” İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

İzleyiciler 14 Temmuz’dan itibaren her cuma akşamı yayınlanacak yeni bir bölümle Cousins Beach’te neler olduğunu takip edebilecek.

Prime Video

Prime Video tarafından yapılan açıklamayla The Summer I Turned Pretty adlı hit dizinin ikinci sezonuyla geri döneceği duyuruldu. 14 Temmuz 2023 Cuma günü üç bölüm birden yayınlanarak başlayacak ikinci sezon her hafta yeni bir bölümle devam edecek ve 18 Ağustos 2023 Cuma günü sezon finali yapacak.

Jenny Han’ın çok satan kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin birinci sezonu, ilk yayınlandığı hafta sonunda Prime Video’nun 1 numaralı dizisi olmuştu. The Summer I Turned Pretty ikinci sezon, 14 Temmuz’dan itibaren Prime üyelerinin tek bir üyelik kapsamında yararlanabilecekleri indirim, kolaylık ve eğlence fırsatlarının bir parçası olacak.

Lola Tung, Christopher Briney, Gavin Casalegno, Sean Kaufman ve Rain Spencer’ın yanı sıra yine konuk oyuncu olarak yer alan David Iacono ve bu sezon kadroya tekrar eden bir rolle katılan Elsie Fisher’ın rol aldığı dizinin bölümleri ve yayın tarihleri hakkındaki açıklamayı izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz. Jackie Chung ve Rachel Blanchard’ın baş rolleri üstlendiği dizinin ikinci sezonuna Kyra Sedgwick de tekrar eden bir rolle katılıyor.

Oyuncu kadrosu ikinci sezonun sekiz bölümünün başlıklarını da paylaştı. Açıklamalardan sonra hayranlar Han’ın üçlemesindeki “It’s Not Summer Without You” adlı ikinci kitaptan hangi favori temaların ekrana aktarılacağına ve diziye özgü hangi yeni sürprizlerin bu sezon kendilerini beklediğine dair tahminlerde bulunmaya başladı.


Prime Video

Bölüm başlıkları ve yayın tarihleri:

Bölüm 201 – “Love Lost” (Kayıp Aşk) (14 Temmuz 2023)

Bölüm 202 – “Love Scene” (Aşk Sahnesi) (14 Temmuz 2023)

Bölüm 203 – “Love Sick” (Aşk Hastası) (14 Temmuz 2023)

Bölüm 204 – “Love Game” (Aşk Oyunu) (21 Temmuz 2023)

Bölüm 205 – “Love Fool” (Aşk Budalası) (28 Temmuz 2023)

Bölüm 206 – “Love Fest” (Aşk Festivali) (4 Ağustos 2023)

Bölüm 207 – “Love Affair” (Aşk Kaçamağı) (11 Ağustos 2023)

Bölüm 208 – “Love Triangle” (Aşk Üçgeni) (18 Ağustos 2023)

Eskiden Cousins Beach’e dönmeyi sabırsızlıkla bekleyen Belly, şimdi Conrad ve Jeremiah’ın onun kalbini kazanmak için mücadele etmesi ve Susannah’nın kanserinin nüksetmesi nedeniyle artık yaz mevsiminin eskisi gibi olacağından emin değildir. Beklenmedik bir ziyaretçi Susannah’nın çok sevdiği evinin geleceğini tehdit ettiğinde Belly ekibi toplamak ve bir yandan da kalbinin kime ait olduğuna kesin olarak karar vermek zorunda kalır.

The Summer I Turned Pretty dizisinin ikinci sezonuna yine dizinin yaratıcıları Han ve Sarah Kucserka liderlik ediyor. Amazon Studios ve wiip’in ortak yapımı olan dizide Han, Kucserka, Karen Rosenfelt ve Gabrielle Stanton ile wiip adına Hope Hartman, Mads Hansen ve Paul Lee yönetici prodüktör olarak görev yapıyor.