You are currently viewing “Veda Partisi” Filminin Okuma Provaları Gerçekleşti

“Veda Partisi” Filminin Okuma Provaları Gerçekleşti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Greenart Group, “C Takımı”nın ardından yeni filmi için çalışmalara başladı.

Greenart Group

Türk sinemasına pandemi sonrasında hareket getiren yapımcılardan biri olan Greenart Group Yönetim Kurulu Başkanı Vahdet Erdoğan, Şubat’ta vizyona giren “C Takımı“nın ardından, hikayesini kendi yazdığı yeni film “Veda Partisi” için çalışmalara başladı.

Vahdet Erdoğan yapımcılığında ve Ufuk Cebeci yönetmenliğinde çekilecek olan “Veda Partisi” filmini senaryosunu Barış Başar‘ın kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Seda Akman, Aslı Bekiroğlu, Goncagül Sunar, Altan Erkekli, Yeşim Dalgıçer, Rüya Coriç, Hakan Bilgin, Aşkım Kapışmak, Şiva Behrouzfar, Ömer Kurt ve Emir Sefa Yıldırım yer alıyor.


Greenart Group

Filmin ilk okuma provası Aslı Bekiroğlu, Seda Akman, Goncagül Sunar, Hakan Bilgin, Rüya Coriç ve Yeşim Dalgıçer gibi oyuncuların katılımıyla gerçekleşti. Okuma provaları gerçekleştiren yapım ekibi ve oyuncular Hakan Bilgin’e sürpriz yaparak yeni yaşını pasta keserek kutladılar.

“Veda Partisi” beş yakın arkadaşın, günler öncesinde şehir dışında planladıkları bekarlığa veda partisi sırasında yaşadıklarını anlatıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılacak olan “Veda Partisi” 14 Haziran’da vizyona girerek seyirci ile buluşacak.


Greenart Group