You are currently viewing Prime Video, Kerem Bürsin Başrollü Yeni Filminin Çekimlerine Başladı

Prime Video, Kerem Bürsin Başrollü Yeni Filminin Çekimlerine Başladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Şu anda İstanbul’da “Mavi Mağara” ismiyle çekimleri devam eden film, 2024’ün ilerleyen zamanlarında Prime Video’da yayınlanacak.

Prime Video

Prime Video, Kerem Bürsin‘in başrolünde yer aldığı yeni yerli orijinal filmi “Mavi Mağara”nın çekimlerine başladığını duyurdu.

Senaryosunu Kerem Bürsin ve Osman Kaya’nın kaleme aldığı romantik dram türündeki film, üyelerine özel olarak sadece Prime Video’da yayınlanacak. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleri ile buluşturuyor.


Prime Video

“Mavi Mağara” ismi ile çekimleri devam eden film, deniz kuvvetlerinde asker olan Cem (Kerem Bürsin) ve ölmekte olan eşi Alara (Devrim Özkan) arasındaki aşk hikayesine odaklanıyor. Cem eşini kanserden kaybedince, büyük sevgisini bir gün göstereceğine söz verdiği yer olan “Mavi Mağara”ya doğru bir yolculuğa başlar.

Cem’in Mavi Mağara’ya olan bu yolculuğu; Alara ile olan ilişkisinin detaylarını ortaya çıkaran ve gerçek aşkın sonsuz olduğunu yeniden doğrulayan sürpriz bir keşfe dönüşür.

Ay Yapım ve Braveborn Films tarafından Prime Video için üretilen “Mavi Mağara” filmi, bu yılın ilerleyen zamanlarında platformda yayınlanacak.