You are currently viewing “Üçlü Pürüz” 21 Nisan’da Sinemalarda!

“Üçlü Pürüz” 21 Nisan’da Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Selçuk Aydemir ve Aytaç Ağdağ yapımcılığındaki filmin fragmanı yayınlandı.

Aytaç Medya

Üç arkadaşın macera dolu yolculuğunu konu alan, başrollerini Okan Çabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, Selçuk Aydemir yapımcılığında hayata geçen komedi filmi Üçlü Pürüz’ün fragmanı yayınlandı. Bayramın ilk günü olan 21 Nisan’da sinemalarda yerini alacak Üçlü Pürüz, salonlara kahkaha getirmeye niyetli.

Ailelerinden gizli bir şekilde evlenen Fatih (Özgür Can Çoban) ve Eda (Ecenaz Üçer), bankacı olan arkadaşları Serhat’tan (Okan Çabalar) sahte nikâh memuru olmasını ve Adana’ya gelerek ailelerinin karşısında nikâhlarını kıymalarını ister. Adana yolculuğunda Serhat’a nikâh şahidi olmaları için ortak arkadaşları Haktan (Emrah Kaman) ve Utku da (Korhan Herduran) eşlik eder. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınır. Üç arkadaşın yaşayacağı talihsizlikler bununla sınırlı kalmayacak, düğüne yetişmeye çalışırken kendilerini geri dönüşü olmayan bir maceranın içinde bulacaklardır!

“Üçlü Pürüz” Filminde Haluk Levent Çok Şaşırtacak

Oyuncu kadrosunda Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan ve Bahar Süer gibi başarılı oyuncuların yanı sıra Haluk Levent‘in de yer alarak kendisini canlandırdığı film, düğün yolunda çılgın bir macera vadediyor.