You are currently viewing Robert Rodriguez’in Ben Affleck’li Gerilim Filmi “Hypnotic”ten İlk Fragman!

Robert Rodriguez’in Ben Affleck’li Gerilim Filmi “Hypnotic”ten İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Başrolünü Ben Affleck‘in, yönetmenliğini Robert Rodriguez‘in üstllendiği gerilim filmi “Hypnotic“ten ilk fragman yayınlandı. Gerilim filmlerinin usta yönetmeni Alfred Hitchcock‘un tarzını yansıttacağı vurgulanan “Hypnotic”in senaryosunu Robert Rodriguez, Racer Rodriguez ve Max Borenstein ile birlikte kaleme aldı.

Affleck filmde, kayıp kızını bulmaya kararlı olan Austin dedektifi Danny Rourke’a hayat veriyor. Danny açıklanamaz bir banka soygununu araştırırken kendisini bir tavşan deliğinden aşağı doğru inerken bulur ve kızının kaybolmasının gizli başka olaylarla bağlantılı olduğunu keşfeder.

Yetenekli medyum Diana Cruz’un (Alice Braga) yardımıyla, kızını bulmanın anahtarının elinde olduğuna inandığı tek adam olan ölümcül bir hayaletin (William Fichtner) peşine düşer. Kısa süre sonra, şimdiye kadar pazarlık ettiğinden fazlasını keşfedecek ve sonunda, dünyasındaki her şey ve herkes hakkındaki en temel varsayımlarını sorgulamak zorunda kalacaktır.

Oyuncu kadrosunda ayrıca JD Pardo, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley gibi isimlerin de yer aldığı “Hypnotic” 25 Ekim’de vizyona girecek!