You are currently viewing “Thunderbolts” Alışılmışın Dışında Bir Marvel Filmi Olacak

“Thunderbolts” Alışılmışın Dışında Bir Marvel Filmi Olacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Thunderbolts” yönetmeni Jake Schreier, hayranların beklenmeyeni beklemesini istiyor.

.

Marvel Studios’un sıradaki filmlerinden “Thunderbolts“, Marvel Sinematik Evreni’ne beklenmedik bir hareket getirmeye hazırlanıyor.

“Thunderbolts”un arkasında, Netflix ve A24 iş birliği ile ortaya çıkan ve büyük beğeni toplayan “Beef” dizisinin yaratıcı isimleri var. Dizinin yaratıcısı ve sorumlusu Lee Sung Jin, geçtiğimiz Mart ayında, yazarlar grevinin başlamasının hemen öncesinde filmin yeni senaristi olarak göreve geldi. Öncesinde “Thunderbolts”un senaryosunu yazması için “Black Widow” senaristi Eric Pearson ile anlaşılmıştı.

Filmin yönetmen koltuğunda ise “Beef”in yönetmeni Jake Schreier var. Haziran ayında, atlanta ve Utah’ta başlaması planlanan çekimler Hollywood grevleri nedeniyle ertelendi ve prodüksiyon ancak grevler bitince devam edilecek.

Hayranların meraklı bekleyişi sürerken, Collider ile konuşan Schreier, Marvel hikaye anlatımına başka bir yaklaşım sunduğu için projeye çekildiğini belirtti:

Bu sadece gerçekten farklı bir yaklaşımdı ve bunun ortasında anlatılacak yeni bir hikayeydi, pek çok şey yaptıklarını biliyorum ama bu bir devam filmi değil.

Evet, bu karakterler daha önce ortaya çıktı, ancak bu anlatılan yeni bir hikaye ve bence insanların beklemediği, çok farklı bir bakış açısıyla anlatılan bir hikaye, bence bu heyecan verici ve bunu üstlenmek gerçek bir meydan okuma gibi hissettirdi.

Marvel Sinematik Evreni’nin 5. fazınınn son filmi olan “Thunderbolts” Bucky Barnes (Sebastian Stan), Red Guardian (David Harbour), Yelena Belova (Florence Pugh), US Agent (Wyatt Russell), Ghost (Hannah John-Kamen) ve Taskmaster (Olga Kurylenko) karakterlerinin bir araya geldiği bir anti kahraman takımına odaklanacak.

İlk olarak “Captain America: Brave New World“de Thaddeus ‘Thunderbolt’ Ross karakteriyle izleyici karşısına çıkacak olan Harrison Ford da filmin kadrosunda yer alıyor.