You are currently viewing Prime Video, Farah Zeynep Abdullah’lı “Bihter” Filminden Yeni Görseller Yayınladı

Prime Video, Farah Zeynep Abdullah’lı “Bihter” Filminden Yeni Görseller Yayınladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Bihter” yıl sonunda izleyiciyle buluşacak.

Prime Video

Dünya çapında 200 milyondan fazla izleyiciye ulaşan dijital yayın servisi Prime Video, yeni yerli Amazon Original yapımı “Bihter” filminin 2023 yılının sonunda izleyicisiyle buluşacağını geçtiğimiz günlerde duyurdu.


Prime Video

Tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük bir felakete sürüklenen eşsiz bir hikayeyi anlatan Bihter; Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eserine yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Farah Zeynep Abdullah’ın filme adını veren Bihter rolünü üstlendiği projenin oyuncu kadrosunda ayrıca Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce; konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.


Prime Video

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in yaptığı, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı; Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığını üstlendiği TAFF Pictures yapımı “Bihter” izleyicileri dönemin büyülü atmosferinde tutku dolu bir aşka ve bir kadının zihninin derinliklerine davet ediyor.

Prime Video; merakla beklenen yerli Amazon Original yapımı Bihter filmini, 2023 yılı sonunda aboneleriyle bir araya getirecek.


Prime Video