You are currently viewing “The Witcher” 5. Sezon Onayını Aldı

“The Witcher” 5. Sezon Onayını Aldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Henüz 3. sezonu yayınlanmayan “The Witcher” şimdiden 5. sezon için onaylandı.

.

Geçen yıl Eylül ayında, beş aylık bir çalışmanın ardından Netflix’in fantastik uyarlaması “The Witcher“ın üçüncü sezon çekimleri tamamlandı. Bundan bir ay sonra ise başrol oyuncusu Henry Cavill‘in diziden ayrıldığı ve onun yerine Liam Hemsworth‘ün geleceği duyuruldu.

Bu süreçte dizinin 4. ve 5. sezonlarının senaryolarının aynı anda yazılmasının ve çekimlerin de peş peşe yapılmasının planlandığına dair haberler çıkmış olsa da beşinci sezon resmi olarak onaylanmamıştı.

Şimdiyse, dizinin kast direktörü Sophie Holland, Deadline’a verdiği bir röportajda Hemsworth ve diğer oyuncuların beşinci sezon için geri döneceğini doğruladı. Ayrıca iki sezonun birlikte çekilmesi hakkındaki planın devam ettiğini belirtti: “Liam Hemsworth ile dördüncü sezonun çekimlerine başlamak üzereyiz, kısa bir boşluk olacak ve sonra doğrudan beşinci sezona geçeceğiz.”

Netflix daha önce de “Vikings: Valhalla” dizisinin üç sezonunu ara vermeden peş peşe çekmiş ve böylece daha kısa sezon araları vererek izleyicileri yeni sezonlar için uzun süre beklemekten kurtarmıştı.

Yapımcılar başından beri “The Witcher”ı yedi sezon olarak planladıklarını söylüyorlar. Liam Hemsworth’ün Geralt’ı izleyicilerden olumlu tepkiler alırsa macera devam edecektir. Ancak Henry Cavill’in ayrılışının izleyici oranlarını düşürme olasılığı da var…

Henry Cavill Anlattı: “The Witcher” 3. Sezonda Geralt’ı Neler Bekliyor?