You are currently viewing “The Rings of Power” 2. Sezondan Resmi Fragman Yayınlandı!

“The Rings of Power” 2. Sezondan Resmi Fragman Yayınlandı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri” dizisinin 2. sezonundan ilk fragmanı yayınladı ve yayın tarihini açıkladı.

Prime Video’nun popüler dizisi “Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri“nin (The Lord of the Rings: The Rings of Power) yaklaşan 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Yeni sezon 29 Ağustos’ta Prime Video izleyicileriyle buluşacak.

Fragmannla birlikte paylaşılan ilk resmi afiş, Orta Dünya sakinlerini kandırmasına yardımcı olacak yeni bir formda karşımıza çıkan Sauron rolünde Charlie Vickers‘ın geri dönüşünü müjdeliyor.


Prime Video

İlk tanıtım fragmanı izleyicileri J.R.R. Tolkien’in ikinci çağına doğru aksiyon dolu bir yolculuğa çıkarıyor ve Galadriel (Morfydd Clark), Elrond (Robert Aramayo), Prens Durin IV (Owain Arthur), Arondir (Ismael Cruz Cordova), Celebrimbor (Charles Edwards) gibi hayranların en sevdiği karakterlerin geri dönüşüyle birlikte, daha fazla yüzüğün oluşumunu da ortaya koyuyor.

İlk sezonun sonunda Galadriel tarafından dışlanan, ordusu ya da müttefiki olmayan Karanlık Lord Sauron’un, gücünü yeniden inşa etmesine ve Orta Dünya sakinlerini kötü niyetli amaçlarına alet etmesine olanak sağlayacak olan Güç Yüzükleri’nin yaratılışını gözlemlemek için artık kendi kurnazlığına güvenmesi gerekmektedir.

Birinci sezonun destansı hikayesi ve tutkusunu temel alan yeni sezon, en sevilen ve savunmasız karakterleri bile yükselişe geçen bir karanlık dalgasına sürüklüyor ve her birini giderek felaketin eşiğine gelen bir dünyada kendi yerlerini bulmaya zorluyor. Elfler ve cüceler, orklar ve insanlar, büyücüler ve Harfoot’lar…Dostluklar sınanmaya ve krallıklar zedelenmeye başladıkça, iyiliğin güçleri kendileri için en önemli olan şeye, yani birbirlerine tutunmak için her zamankinden daha cesurca mücadele etmeye hazırlar.

Tüm zamanların en pahalı dizi prodüksiyonu olarak dikkat çelen “Güç Yüzükleri”nin ilk sezonu küresel başarı elde ederek Prime Video’nun en iyi orijinal yapımlarından biri oldu; dünya çapında 100 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve lansman döneminde dünya çapında bugüne kadar ki diğer tüm içeriklere kıyasla daha fazla Prime üyeliği sağladı.