You are currently viewing “The Night Manager”a Sonunda Yeni Sezon Geliyor!

“The Night Manager”a Sonunda Yeni Sezon Geliyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler
BBC One

İlk sezonu 2016’ta yayınlanan, ardından yeni sezon için onay haberleri gelen “The Night Manager” cephesinden umut kesilmişti. Ancak yeni gelen haber; The Night Manager’ın Amazon Prime Video ve BBC ortak yapımı olarak ikinci sezon için geri döneceğini müjdeliyor. Üstelik Jonathan Pine rolüyle Tom Hiddleston da yeni dizide yer alacak.

Deadline’ın haberine göre dizinin ikinci sezonu bu yılın sonlarında Londra ve Güney Amerika’da çekilecek. Henüz Amazon ve BBC tarafından resmi olarak yeşil ışık yakılmamış olsa da, gelen duyumlar iki sezonluk bir sipariş alındığına dair.

John Le Carre’nin 1993’te kaleme aldığı romandan aynı isimle uyarlanan The Night Manager, birinci sezonunda kitabın tüm hikayesini bitirmişti. Dizinin ilk sezonunu uyarlayan David Farr, 2. sezonun da senaristliğini üstlenecek. Farr’ın kaleme aldığı ve Susanne Bier’in yönettiği ilk sezonda Olivia Colman, Tom Hollander, Hugh Laurie, Elizabeth Debicki ve David Harewood gibi etkileyici bir oyuncu kadrosu vardı. Şimdilik dizinin yeni sezonunda yer alacağı bilinen tek isim, Tom Hiddleston.