You are currently viewing “The Flash”tan Yeni Detaylar

“The Flash”tan Yeni Detaylar

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin yeni bir özeti yayınlandı.

Warner Bros.

Warner Bros. Pictures, yaklaşan “The Flash” filmi için, yeni filmin hikayesinin nasıl ilerleyeceğine dair biraz daha ayrıntıya giren yeni bir olay örgüsü özeti yayınladı.

Yeni özet, kısa süre önce McFarlane Toys tarafından görücüye çıkarılan, Michael Keaton‘ın Batman’inin 12 inçlik yeni modeliyle birlikte yayınlandı. Buna göre filmde, Barry Allen/Flash (Ezra Miller) alternatif bir 2013 yılına geliyor ve acilen arkadaşı ve akıl hocası Bruce Wayne’in uzmanlığına danışmak için harekete geçiyor.

Ne var ki Barry’nin “Multiverse’te bulduğu kişi tüm yönlerden farklıdır: daha yaşlıdır, Gotham City’nin koruyucusu olmaktan uzun süre önce emekli olmuştur ve bir şekilde Barry’nin tanıdığı milyarder süper kahramandan bile daha serttir. Ufukta küresel bir tehdit varken Bruce Wayne, bir kez daha Batman olup olmayacağına karar vermelidir.”

Filmin 2013 yılında geçecek olması elbette tesadüfi değil. Henry Cavill‘in Superman olarak ilk kez izleyici karşına çıktığı “Man of Steel” bu yıl vizyona girmişti. Filmde Superman, Michael Shannon‘ın canlandırdığı General Zod ile mücadele etmişti. “The Flash”ta da General Zod’un geri döndüğünü göreceğiz, ancak bu kez karşısına çıkacak bir Superman olmayacak. Onun yerini, Sasha Calle‘nin hayat verdiği Kara Zor-El/Supergirl alacak.

“The Flash” 16 Haziran’da sinemalarda!