You are currently viewing “The Boys” Yan Dizisi “Gen V” Ne Zaman Başlayacak?

“The Boys” Yan Dizisi “Gen V” Ne Zaman Başlayacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Gen V” fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını test eden rekabetçi genç Süperlerin hayatlarını ele alıyor.

Prime Video

Amazon Prime Video, önümüzdeki birkaç ay içinde platforma gelecek içerikleri gösteren yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

The Boys“un 4. sezonunun senaristler grevi bitene kadar, yani belirsiz bir süre boyunca ertelenmesi hayranları üzdü ancak neyse ki spin-off dizisi “Gen V” grevden etkilenmeden izleyicilerle buluşacak. Dizinin Eylül ayında yayına başlayacağı açıklandı.

“Gen V” dışında, Prime Video’nun diğer içeriklerinin de yayın tarihleri açıklandı. “The Wheel of Time“ın 2. sezonu 1 Eylül’den itibaren başlıyor. Donald Glover başrollü “Mr. and Mrs. Smith” uyarlaması dizi Kasım’da, “Reacher” dizisinin 2. sezonu ise Aralık’ta gelecek.

Prime Video “The Wheel of Time” 2. Sezonun Afişini Paylaştı

“The Boys” ile doğrudan bağlantılı bir dizi olan “Gen V”, Amerika’nın genç süper kahramanlara yönelik tek kolejinde, en iyi süper kahraman sözleşmelerini imzalamak için birbirleriyle rekabet etmek zorunda olan, bu sırada da fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını test eden rekabetçi genç Süperlerin hayatlarını ele alan saygısız, yetişkinlere yönelik bir dizi olarak tanımlanıyor.

The Boys çizgi roman serisindeki X-Men hicvi G-Men’den esinlenen dizinin oyuncu kadrosunda Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas ve Marco Pigossi yer alıyor.