You are currently viewing “The Bear” 2. Sezon Kadrosuna Bob Odenkirk Katıldı!

“The Bear” 2. Sezon Kadrosuna Bob Odenkirk Katıldı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yeni sezon Haziran’da geliyor…

.

Better Call Saul” yıldızı Bob Odenkirk, FX dizisi “The Bear“ın ikinci sezonunun kadrosuna katıldı. Beğenilen oyuncunun canlandıracağı karakterle ilgili ayrıntılar sıkı bir şekilde gizli tutuluyor, anncak aktörün konuk oyuncu kadrosunun bir parçası olacağı bilinyior. Yayıncının hit dramasının heyecanla beklenen yeni sezonu Haziran ayında izleyicilerle buluşacak.

“The Bear”ın ilk sezonunu Disney+’ta şimdi izleyin…

Ödüllü dizi, kaliteli yemek dünyasından ödüllü şef Carmy’nin ağabeyinin ölümünden sonra ailesinin İtalyan sandviç dükkanını işletmek için Chicago’ya dönmesini konu alıyor. Onu, borçlarla, yıkık bir mutfakla ve asi bir personelle uğraşırken görüyoruz.

“The Bear” prömiyerinin ardından FX’in en çok izlenen yarım saatlik dizisi haline geldi ve hem yönetmenliği hem de oyunculuk performanslarıyla birçok övgü topladı. Dizi, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri ve Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Komedi Dizisi dallarında aday gösterilirken, Carmy’yi oynayan Jeremy Allen White, Eleştirmenlerin Seçimi, Altın Küre Ödülleri ve Screen Actors Guild Awards’da Komedi Dizilerinde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.

Ayrıca, Carmy’nin yardımcı şefi Sydney’i canlandıran Ayo Edebiri, Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında ve tüm oyuncu kadrosu da SAG Ödülleri’nde Komedi Dizilerinde En İyi Toplu Performans dalında aday gösterildi.

Christopher Storer tarafınndan yaratılan komedi-drama dizisinin oyuncu kadrosunda Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Abby Elliott gibi isimler yer alıyor.