You are currently viewing Steve Carrell ve Tina Fey, Komedi Dizisi “The Four Seasons” İçin Bir Araya Geliyor

Steve Carrell ve Tina Fey, Komedi Dizisi “The Four Seasons” İçin Bir Araya Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Tine Fey’in “30 Rock” ekibiyle yazacağı dizi, aynı adlı 1981 yapımı filmden uyarlanacak.

Twentieth Century Fox

Steve Carell, Tina Fey‘in yeni Netflix dizisi “The Four Seasons”a katıldı. İki komedi yıldızı daha önce 2010 yapımı “Date Night” (Çılgın Bir Gece) filminde birlikte rol almıştı.

“The Four Seasons” 1981 yapımı aynı adlı komedi filminden uyarlanacak. “M*A*S*H” yıldızı Alan Alda tarafından yazılan ve yönetilen film, her sezon diğer iki evli çiftle birlikte tatil yapan Jack ve Kate Burroughs’un (Alda ve Carol Burnett) etrafında dönüyor.

Film, her biri yılın bir mevsimini anlatan, çiftlerin şakalaştığı, kavga ettiği, ayrıldığı ve barıştığı dört bölüme ayrılıyor. Filmde Antonio Vivaldi’nin aynı adlı keman konçertosu kullanıldı ve filmin başarısı Vivaldi’ye olan ilginin yeniden canlanmasına yardımcı oldu.

6,5 milyon dolarlık bütçeyle 50 milyon dolar hasılat elde eden film, eleştirmenlerden olumlu notlar aldı. Aynı zamanda 1984’te aynı adlı kısa ömürlü bir TV dizisini de ortaya çıkardı; Alda bir bölümde konuk oyuncu olarak yer aldı.

“The Four Seasons”ın baş yapımcılığını Fey, Lang Fisher, Tracey Wigfield, David Miner, Eric Gurian ve Jeff Richmond üstlenecek. Alda ve Marissa Bregman yapımcı olarak görev alırken, diziyi “30 Rock“ta birlikte çalışan Fey, Fisher ve Wigfield yazacak.