You are currently viewing Senden Hoşlanmasını Sağlayacak 10 Psikolojik Numara

Senden Hoşlanmasını Sağlayacak 10 Psikolojik Numara

  • Post author:
  • Post category:Sohbet
  • Post comments:0 Yorum

Bu yazımda size uygulayabileceğiniz 10 psikolojik numaradan bir kızın sizden hoşlanmasını nasıl sağlayacağınızı öğreteceğim.

Bir kızın size ilgi duymasını sağlamak, harika bir hayata sahip olmak ve ona katılmasını istemek kadar kolay olabilir, ancak onun kız arkadaşınız olmayı istemesini sağlayacak başka birçok baştan çıkarma tekniği ve ikna yöntemi vardır. Öncelikle, bunların etik olduğunu ve manipülatif olmadığını söylemek istiyorum, ancak sonunda bilinçaltında bir kızı çekici hale getirecek ve etrafınızda daha fazla olmak isteyecektir.

İlginç bir hobiye veya tutkuya sahip olmak, onun sizden ve varlığınızdan daha çok keyif almasını sağlayacak ve sizin ona bir şeyler öğretmenize, ona gerçek yönünüzü göstermenize zemin hazırlayacaktır.

Güveninizi artırmak, flört oyunundayken de son derece yardımcı olabilir ve güven, üzerinde çalışabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir şey olduğu için bu zamanla gelecektir.

Kendine güveni psikolojik olarak geliştirmek için egzersiz yapmayı ve halter yapmayı öneriyorum. İster ortaokulda, ister lisede veya kolejde bir kızın sizden hoşlanmasını sağlamaya çalışıyor olun, yüz yüze konuşmaların size herhangi bir metin, anlık sohbet veya diğer çevrimiçi iletişim biçimlerinden çok daha fazla veri sağlayacağını unutmayın. Çoğu zaman, kızlar kendi hayatı olan ve maceracı erkekler ararlar, bu yüzden her zaman kendin üzerinde çalış ve kendi geleceğine yatırım yap.

Bir kızı nasıl güldüreceğinizi öğrenmek, kızları kendinize çekmenin yollarını ararken en iyi becerilerden biri olacaktır.

Bir yanıt yazın