You are currently viewing Sarah Snook Başrollü Gerilim Filmi “Run Rabbit Run”dan İlk Fragman

Sarah Snook Başrollü Gerilim Filmi “Run Rabbit Run”dan İlk Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Succession” yıldızı Sarah Snook’un başrolünü üstlendiği film Temmuz’da Netflix’e geliyor.

Succession” yıldızı Sarah Snook‘un başrolünde yer aldığı psikolojik gerilim filmi “Run Rabbit Run“dan ilk fragman yayınlandı.

Prömiyerini Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde yapan ve karışık eleştiriler alan filmde Sarah Snook, bir doğurganlık doktoru olan Sarah’ya hayat veriyor.

Doktor, sevgili kızı Mia’nın yedinci doğum gününe hiçbir şey beklemeden başlar ancak uğursuz bir rüzgar eserken, Sarah’nın dikkatle kontrol edilen dünyası değişmeye başlar. Mia tuhaf davranmaya başlar ve ön kapılarının dışında bir tavşan belirir. Bu gizemli doğum günü hediyesi Mia’yı çok sevindirirken Sarah’yı derinden endişelendirir.

Günler geçtikçe Mia’daki değişim artar ve Sarah’nın uzun süredir görüşmediği, hastanede yatan ve hiç tanışmadığı büyük annesini görmek ister. Çocuğun tuhaf öfke nöbetleri Sarah’yı kendi karanlık geçmişine doğru yönlendirmeye başlar. Geçmişinden bir hayalet yeniden hayatına giren Sarah, uzaklardaki küçük kızına tutunmak için mücadele eder.

Daina Reid tarafından yönetilen “Run Rabbit Run”ın senaryosunu Hannah Kent kaleme aldı. Filmde Sarah Snook’a, Greta Scacchi, Damon Herriman, Lily LaTorre gibi isimler eşlik ediyor.

“Run Rabbit Run” 28 Temmuz’da Netflix kütüphanesine eklenecek.