You are currently viewing Pedro Pascal, Zach Cregger’in Yeni Filmi “Weapons”ta Başrolde!

Pedro Pascal, Zach Cregger’in Yeni Filmi “Weapons”ta Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Son dönemin en gözde oyuncusu Pascal, “Barbarian” yönetmeni Zach Cregger’in yeni filminde rol alacak.

Beyazperde

Son dönemlerde “The Last of Us” ve “The Mandalorian” dizileriyle popülerliğini arttıran gözde oyuncu Pedro Pascal sıradaki film projesini buldu. Aktör bu kez bir korku filminde rol alacak. “Weapons” adlı filmin yönetmen koltuğunda ise, geçtiğimiz yılın en beğenilen korku filmlerinden biri olan “Barbarian“ın yönetmeni Zach Cregger var.

Cregger, ikinci uzun metrajı olan filmin senaryosunu da kendisi kaleme aldı. Olay örgüsünün ayrıntıları gizli tutulurken film, Paul Thomas Anderson‘ın 1999 yapımı “Magnolia“ya benzer bir tonla “birbiriyle ilişkili, çok katlı korku destanı” olarak adlandırılıyor.

“Barbarian”ın beklenmedik başarısından sonra Cregger’in ikinci filmi Hollywood stüdyoları arasında büyük bir ihale savaşına neden olmuş ve Ocak ayındaki savaşı New Line kazanmıştı.

Pedro Pascal’ın filmde canlandıracağı karakterin detayları da şimdilik konu gibi gizli tutuluyor. Pascal’ın son sinema filmleri, ikisi de 2022’de gösterime giren “The Unbearable Weight of Massive Talent” ve “The Buble” oldu.

Aktörün sıradaki sinema projeleri arasında ise Ridley Scott‘ın “Gladyatör” devam filmi, Ethan Coen‘in ilk solo yönetmenlik denemesi “Drive-Away Dolls” var. Başrolü Ethan Hawke ile paylaştığı Pedro Almodovar kısa filmi “Strange Way of Life” ise Cannes’da prömiyer yapacak.