You are currently viewing Samuel L. Jackson ve Uma Thurman’ı Buluşturan “The Kill Room”dan Fragman!

Samuel L. Jackson ve Uma Thurman’ı Buluşturan “The Kill Room”dan Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Pulp Fiction”dan yıllar sonra bir araya gelen ikiliye Joe Manganiello eşlik ediyor.

Shout’ Studios, “Pulp Fiction” yıldızları Uma Thurman ve Samuel L. Jackson‘ı yeniden bir araya getiren kara komedi – suç gerilim filmi “The Kill Room”un ilk fragmanını yayınladı.

Filmde ikiliye Joe Manganiello, Debi Mazar, Maya Hawke, Dree Hemingway, Candy Buckley, Larry Pine, Jennifer Kim, Matthew Maher ve Alexander Sokovikov gibi isimler eşlik ediyor.

Hikaye, bir tetikçi (Manganiello), tetikçinin patronu (Jackson), bir sanat tüccarının (Thurman) oldukça saçma modern sanat kreasyonlarını içeren kara para aklama planını takip ediyor.

Plan, insanların sanat eserlerine yoğun ilgi göstermesiyle, onları yaratan tetikçiyi bir gecede avangart bir sansasyona dönüştürür ve yanlışlıkla çok başarılı olduğunu kanıtlar. Bu durum sanat tüccarının yeraltı dünyasına karşı sanat dünyası macerasına girmesine neden olur.

Jonathan Jacobson tarafından senaryosu yazılan “The Kill Room”u Nicol Paone yönetti. Uma Thurman; Jordan Yale Levine, Jordan Beckerman, Anne Clements, William Rosenfeld, Bill Kenwright, Nicol Paone, Dannielle Thomas ve Jason Weinberg ile birlikte yapımcılığı da üstleniyor. ABD’de Eylül sonunda vizyona girecek olan filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belli değil.