You are currently viewing Romain Gavras’ın Yeni Filminde Yıldızlar Buluşuyor: Chris Evans, Anya Taylor-Joy…

Romain Gavras’ın Yeni Filminde Yıldızlar Buluşuyor: Chris Evans, Anya Taylor-Joy…

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Sacrifice” adlı filmde Chris Evans, Anya Taylor-Joy, Salma Hayek Pinault ve Brendan Fraser başrollerde!

.

Romain Gavras‘ın yeni filmi “Sacrifice”ın başrollerini Chris Evans, Anya Taylor-Joy, Salma Hayek Pinault ve Brendan Fraser paylaşacak. Gavras filmin senaryosunu Will Arbery ile birlikte kaleme aldı.

Gavras’ın son filmi “Athena” Venedik Film Festivali’nde prömiyer yapmış ve Netflix’te gösterime girmişti. “Athena” gibi “Sacrifice”ta da itici bir anarşi olduğu, aynı zamanda hicve daha yakın olduğu bildiriliyor.

Filmin güçlü senaryosu, başrol oyuncularının, senaryolar gönderildikten sonra dört gün gibi kısa bir süre içinde evet demesini sağladı. Yakın zamanda daha fazla ismin oyuncu kadrosuna katılması bekleniyor.

Yönetmenin ilk İngilizce filmi olacak olan “Sacrifice” üst düzey bir yardım galasının, bir kehaneti gerçekleştirmek için mistik bir arayış içinde olan şiddet yanlısı bir grup radikal tarafından basılmasının hikayesini anlatıyor.

Evans yardım galasına katılan bir film yıldızını canlandırırken, Taylor-Joy onu öldürmeyi seçen bir radikale hayat verecek.

Iconoclast ve Iconoclast’ın Film ve TV bölümünün başkanı Robert Walak, Gavras’la birlikte yapımcılığı üstlenecek. Arbery’nin yürütücü yapımcılığı üstlenirken, Evans ve Anya Taylor-Joy da yapımcılar arasında yer alıyor.