You are currently viewing “Red, White & Royal Blue” Devam Filmi Geliyor

“Red, White & Royal Blue” Devam Filmi Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Nicholas Galitzine ve Taylor Zakhar Perez rollerine geri dönecek.

Prime Video

Amazon MGM Studios, Casey McQuiston’ın çok satan kitabı “Red, White & Royal Blue“nun geçen yılki başarılı film uyarlamasının devamı için yeşil ışık yaktı.

Film, yeni seçilen Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Ellen Claremont’un (Uma Thurman) oğlu olan Alex Claremont-Diaz’ı (Taylor Zakhar Perez) konu alıyor.

Beyaz Saray’ın genç milenyum yüzü olan Alex, bir kraliyet etkinliğinde İngiltere’deki mevkidaşı ve rakibi Prens Henry (Nicholas Galitzine) ile bir araya gelir. Aralarındaki gerginlik ve rekabet, halka açık bir münakaşa haline geldiğinde bu iki ülkenin ilişkileri için de bir sorun oluşturur.

İkili aşamalı bir ateşkese zorlanır ve bir dostluk geliştirmeye başlarken, içlerinde beklemedikleri duygular da kıvılcımlar saçmaya başlar ve nefretten taze bir aşk doğar.

Prime Video’nun Türkiye kütüphanesine eklemeyerek tepki topladığı film, 11 Ağustos’ta gösterime girdi ve ilk üç haftasında hızla platformun dünya çapında en çok izlenen filmi oldu. Ayrıca kısa sürede Prime Video’nun tüm zamanların en çok izlenen üç romantik komedisinden biri haline geldi ve yeni Prime üyeliği kayıtlarında büyük bir artışa neden oldu.

Devam filminin senaryosunun ayrıntıları henüz bilinmiyor ancak Nicholas Galitzine ve Taylor Zakhar Perez’in rollerine geri dönecek. Bu arada ilk filmin yazarı Matthew López de devam filminin senaryosunu yazmak için geri döndü.

Filmin yapımcılığını López, Michael McGrath, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlenecek.