You are currently viewing Colin Farrell ve Ben Stiller, Andrew Haigh İmzalı Suç Dramında Başrolde!

Colin Farrell ve Ben Stiller, Andrew Haigh İmzalı Suç Dramında Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“All of Us Strangers” ile büyük ses getiren Andrew Haigh, yeni filminin başrollerini belirledi.

.

Ben Stiller ve Colin Farrell, “All of Us Strangers”ın yönetmeni Andrew Haigh‘in gerçek suç hikayesi “Belly of the Beast”te başrol oynayacak.

Jerome Loving’in kurgusal olmayan kitabı “Jack and Norman: A State-Raised Convict and the Legacy of Norman Mailer’s ‘The Executioner’s Song'” adlı kitaptan uyarlanan filmin senaryosunu Haigh ve Alexis Jolly kaleme aldı.

“Belly of the Beast”, 1980’lerin New York’unda, kötü şöhretli edebiyat devi Norman Mailer (Stiller) ile onun himayesi altındaki Jack Henry Abbott (Farrell) arasındaki beklenmedik dostluğu konu alıyor.

Mailer’ın akıl hocalığı altında Abbott, neredeyse on yıl hapis yattıktan sonra şartlı tahliye edilir ve edebiyat seçkinleri arasında anında popülerlik kazanır.

Ancak dışarıdaki hayatla mücadele eden Mailer, Jack’in artan şöhretini kıskanır ve ona sırtını döner. Reddedilme, Jack’in salıverilmesinden sadece altı hafta sonra New York City’deki bir lokantadaki şiddet eylemine yol açar.

Film, Cannes Film Market’in bir parçası olarak önümüzdeki hafta Güney Fransa’daki alıcılara sunulacak.

Stiller yakın zamanda David Gordon Green‘in bağımsız filmi “Nutcrackers”da rol alırken, Farrell şu sıralar Apple TV+ dizisi “Sugar“da, yakın zamanda ise “The Penguin” dizisinde izlenebilir.