You are currently viewing Prime Video “Citadel: Diana” Dizisinden İlk Kareleri Paylaştı

Prime Video “Citadel: Diana” Dizisinden İlk Kareleri Paylaştı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Başrolünde Matilda De Angelis’in oynadığı Citadel: Diana, 2024’te sadece Prime Video’da yayına girecek.

Prime Video tarafından yapılan bir açıklamayla Citadel ajanlar evreninin bir sonraki devam dizisinin adının “Citadel: Diana” olduğu duyuruldu ve dizinin ana karakteri olan Matilda De Angelis’in (The Undoing) ilk görseli paylaşıldı.

Başrollerini Richard Madden ve Priyanka Chopra Jonas’ın paylaştığı “Citadel” dizisinin birinci sezon finali Prime Video’da yayınlandı. Spyverse denilen küresel casusluk serisinin ilk dizisinin birinci sezonu nefes kesen bir finalle bitti.

Dizinin final bölümünde Citadel ajanları, teşkilatı rakip oluşum Manticore’un ellerinde yerle bir eden köstebeğin kim olduğunu ortaya çıkarırken şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor. İhanetlerin açığa çıkarıldığı ve bazı soruların cevap bulduğu finalin etkileri Spyverse serisi boyunca hissedilecek. Final bölümünün sonunda gösterilen “Citadel: Diana” adlı yeni diziden bir kesit, Citadel Spyverse evreninin nasıl genişleyeceğine heyecan verici bir bakış sunuyor.

İtalya’da geliştirilen ve çekilen “Citadel: Diana” dizisinin prodüksiyonu bu yılın başında tamamlandı. ITV Studios bünyesindeki yapım şirketi Cattleya (ZeroZeroZero) ile yönetici prodüktör Gina Gardini’nin liderlik ettiği dizide Riccardo Tozzi, Marco Chimenz ve Giovanni Stabilini yönetici prodüktör; Emanuele Savoini ise eş yönetici prodüktör olarak görev alıyor. AGBO adına Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Ostot, Scott Nemes ve David Weil (Hunters) ile birlikte Midnight Radio hem “Citadel: Diana” dizisinin hem Citadel evrenindeki tüm dizilerin yönetici prodüktörlüğünü üstleniyor.

Arnaldo Catinari tarafından yönetilen “Citadel: Diana” dizisini geliştiren baş yazar Alessandro Fabbri senaryoyu Ilaria Bernardini, Laura Colella, Gianluca Bernardini ve Giordana Mari gibi isimlerle birlikte yazdı. Daha önce de duyurulduğu üzere Matilda De Angelis’e oyuncu kadrosunda Lorenzo Cervasio, Maurizio Lombardi, Julia Piaton, Thekla Reuten, Daniele Paoloni, Bernhard Schütz ve Filippo Nigro eşlik ediyor.

“Citadel”in ilk sezonu şimdi Prime Video’da! “Citadel: Diana” ise 2024 yılında dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek.