You are currently viewing “Extraction 2″den Rekor Açılış

“Extraction 2″den Rekor Açılış

  • Post author:
  • Post category:haberler

Chris Hemsworth başrollü devam filmi Netflix’in en iyi açılış yapan filmi oldu.

Netflix

Yayınlanmasının üzerinden bir haftadan az bir süre geçmesine rağmen ve “Extraction 2“, Netflix için büyük bir hit oldu.

Platform tarafından yayınlanan en son verilere göre, Chris Hemsworth liderliğindeki aksiyon filmi, platformda 2023’ün herhangi en büyük “açılış hafta sonunu” yaşadı ve ilk sıra için Jennifer Lopez’in oynadığı “The Mother” filmini geride bıraktı.

Hemsworth, “Extraction 2″de yine bir ölümcül görevle görevlendirilen Avustralyalı paralı asker Tyler Rake olarak geri dönüyor: acımasız bir Gürcü gangsterin hırpalanmış ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak.

Netflix’in yeni değiştirdiği ölçüm sistemine göre, toplam izlenme saati filmin/dizinin toplam saatine bölünüyor ve içerikler böylece elde edilen “Görüntüleme” rakamlarına göre sıralanıyor. “Extraction 2” yayınlandığı ilk 3 günde 42.8 milyon görüntülenmeye ulaştı bu da toplamda 88 milyon saat izlenmeye ulaştığı anlamına geliyor.

“Extraction 2” bu durumda yıldızlarla dolu kadrosuyla dikkat çeken “Glass Onion: A Knives Out Mystery“i ve Russo Kardeşlerin yönettiği yüksek bütçeli “The Gray Man“i geride bırakıyor. İlk film üç günlük açılışında 82.14 milyon, ikincisi ise 88.55 milyon saat toplam izlenmeye ulaşmıştı.

Devam filminin yayını aynı zamanda ilk “Extraction“a olan talebi de arttırdı ve film geçen hafta aynı üç günlük zaman diliminde 9.6 milyon kez izlendi. Hayranlar serinin tadını çıkarırken Chris Hemsworth’ten, geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen TUDUM etkinliğinde “Extraction 3″ün geleceğini doğruladı.

Netflix’in Merakla Beklenen Projelerinden Özel Görüntüler: The Witcher, Bridgerton, Squid Game, Wednesday…