You are currently viewing Pokémon Concierge: Netflix’in Stop-Motion Pokémon Dizisine İlk Bakış!

Pokémon Concierge: Netflix’in Stop-Motion Pokémon Dizisine İlk Bakış!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Diziden ilk tanıtım ve poster yayınlandı.

Netflix ve The Pokemon Company, 27 Şubat Dünya Pokemon gGünü kutlamaları kapsamında, yeni orijinal stop-motion animasyon dizisi “Pokemon Concierge“i duyurdu.

Dwarf Animation Studio (“Rilakkuma ve Kaoru“) tarafından üretilen “Pokemon Concierge”, çizgi romanlardan, animelerden ve Pokemon serisine fan katkılarından ilham alan bir dizi yeni orijinal hikayeyi anlatmak için stop-motion animasyon tekniklerini kullanıyor.

“Pokemon Concierge” diğer “Pokemon” ekran uyarlamalarının aksiyon/macera havasından uzaklaşacak ve tek müşterileri Pokémon ve Pokémon eğitmenleri olan bir otelde çalışan genç bir kızı konu alacak.

Netflix’in Asya Pasifik içeriklerinden sorumlu başkan yardımcısı Minyoung Kim dizi hakkında yaptığı açıklamada dizinin Pokemon evrenini genişletmesini amaçladıklarını söyledi: “Japonya’da, dünyanın her yerindeki izleyicileri heyecanlandırabilecek orijinal Japonya hikayeleri bulma ve geliştirme konusunda tutkulu olan bir grup uzmanımız var. Bu başlıkla, Pokémon evrenini çığır açan stop-motion animasyonuyla genişleten tamamen yeni bir hikayeyle bir araya geleceğimiz için heyecanlıyız.”

İlk tanıtım videosunun yanı sıra, dizinin resmi afişi de Netflix’in Twitter hesabıdan paylaşıldı. Posterde Hawaii tarzı çiçekli bir gömlek giyen genç, kızıl saçlı Haru adlı kız ve onun Psyduck’i bulunuyor. Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.