You are currently viewing Pixar İmzalı “Elio”dan İlk Fragman!

Pixar İmzalı “Elio”dan İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Elemental”ın vizyona girmesine sayılı günler kala, yeni Pixar animasyonundan ilk fragman yayınlandı.

Elemental: Doğanın Güçleri” filminin Cuma günü sinemalarda gösterime girmesinden hemen önce Pixar’ın bir sonraki uzun metrajlı filmi “Elio“nun teaser fragmanı yayınlandı. Film, tüm gezegenimizin temsilcisi olarak uzaylılarla iletişime geçen bir çocuğu konu alıyor.

Yüzyıllar boyunca insanlar cevaplar aramak için evrene seslendiler, “Elio”da ise bu kez evren geri sesleniyor. Aktif bir hayal gücüne sahip, mazlum bir çocuk olan Elio, kendisini istemeden uzak ve geniş galaksilerden temsilcileri olan gezegenler arası bir organizasyon olan Communiverse’e ışınlanmış halde bulur.

İşkolik annesiyle yaptığı yanlış yorumlanan bir telefon görüşmesi nedeniyle yanlışlıkla Dünya’nın elçisi olarak tanımlanan Elio, bu tür bir baskıya tamamen hazırlıksızdır. Bu durumda eksantrik uzaylı yaşam formlarıyla yeni bağlar kurmalı, bir dizi zorlu denemeden sağ çıkmalı ve bir şekilde gerçekte kim olması gerektiğini keşfetmelidir.

Filmin yönetmenliğini, “Coco“nun senaristi ve yardımcı yönetmeni Adrian Molina, yapımcılığını ise yine “Coco” yardımcı yapımcısı Mary Alice Drumm üstleniyor.

“Elio” 1 Mart 2024’te izleyicilerle buluşacak. “Elemental: Doğanın Güçleri” ise 16 Haziran Cuma sinemalarda!