You are currently viewing “Otoban Katilleri” Sinemalarda!

“Otoban Katilleri” Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Yönetmenliğini Tolga Kadıoğlu’nun üstlendiği gerilim filmi “Otoban Katilleri” bugünden itibaren sinema salonlarında izleyicileri bekliyor!

Kiraladıkları arabayla yolculuk ederken ölüm saçan iki kişinin hikayesini anlatan filmin başrollerini Korkut Çözer ve Muhammet Mustafa Karademir üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Barış Hacıhan, Cemalettin Çekmece, Alihan Demirbilek, Serdar Çakmak, Tuncay Köncü gibi isimler yer alıyor.

2006 yılında yaşanmış gerçek ve dehşet verici bir hikâyeden uyarlanan “Otoban Katilleri”nin senaryosu da yönetmen Tolga Kadıoğlu’nun imzasını taşıyor.

Filmin konusu kısaca şöyle: Bir araba kiralayarak yola koyulan iki arkadaş, ağır uyuşturucunun etkisi altında oyotol kenarındaki dükkanları ve benzin istasyonlarını gasp etmeye başlar. Bu sırada önlerine çıkan insanları pompalı tüfekle öldürmeye başlayarak dehşet saçarlar ve güney sınırından yurt dışına kaçma planları yaparlar. Film boyunca geçmiş hayatlarından da kesitler gördüğümüz ikili gözleri dönmüş bir halde sadece para bulmaya odaklamıştır ve bu yolda önlerine çıkan insanları öldürmekte sakınca görmezler…