You are currently viewing Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Do Not Disturb” Ne Zaman Yayınlanacak?

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi “Do Not Disturb” Ne Zaman Yayınlanacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Ayzek geri dönüyor…

Netflix

Netflix, Cem Yılmaz‘ın Karakomik Filmler serisinde yer alan Ayzek karakterine dayanan yeni filmi “Do Not Disturb” için tarih verdi. Merakla beklenen film 29 Eylül’de izleyicilerle buluşacak!

Cem Yılmaz, 2019 tarihli “Karakomik Filmler: 2 Arada” filminde canlandırdığı Ayzek karakterine dayanan bir film yazdığının müjdesini geçtiğimiz yıl Haziran ayında “Ayzek in çalıştıgı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu. Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz.” açıklamasıyla duyurmuştu.

Netflix, filmin yayın tarihini Instagram hesabı üzerinden paylaştığı yeni bir poster ve “Sen iyi bir insansın Ayzek.” notuyla paylaştı.

Ayzek’in devam hikayesinin yanı sıra Cem Yılmaz ve Netflix iş birliği “Erşan Kuneri” dizisinin ikinci sezonuyla da devam edecek. Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri”, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği olmuştu.

Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi isimlerin geri döndüğü yeni sezon kadrosuna Bora Akkaş, Ahsen Eroğlu, Şükran Ovalı ve Bige Önal gibi isimler de katıldı. Çekimleri devam eden dizinin de 2023 sonunda yayınlanması bekleniyor.