You are currently viewing Oscar’lı “Everything Everywhere All At Once” Yıldızları “American Born Chinese” Dizisinde Yeniden Buluştu!

Oscar’lı “Everything Everywhere All At Once” Yıldızları “American Born Chinese” Dizisinde Yeniden Buluştu!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Michelle Yeoh, Ke Huy Quan ve Stephanie Hsu’nun buluştuğu diziden ilk teaser yayınlandı.

Disney+, yakında izleyiciyle buluşacak olan, fantastik aksiyon komedi dizisi “American Born Chinese”in ilk fragmanını Oscar ödül töreni sırasında yayınladı.

Gene Luen Yang’ın aynı adlı, 2006 tarihli beğenilen çizgi romanına dayanan dizi, lise sosyal hayatı ile aile hayatı arasında denge kurmaya çalışan ortalama bir genç olan Jin Wang’ı (Ben Wang) takip ediyor. Ne var ki Wang, okulun ilk gününde Tayvanlı yeni bir sınıf arkadaşıyla tanıştığında, Çinli mitolojik tanrılarının savaşına karışırır ve dünyalar çarpışır…

Proje, 95. Oscar Ödül Töreni’nde En İyi Film dahil olmak üzere 7 ödül kazanan “Everything Everywhere All at Once“ın yıldızları Michelle Yeoh, Ke Huy Quan ve Stephanie Hsu‘yu yeniden bir araya getiriyor. Her üç oyuncu da filmdeki performansları için Oscar’a aday gösterildi ve Michelle Yeoh, En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını; Ke Huy Quan ise En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı.

95. Akademi Ödülleri’nde Oscar Kazananlar Belli Oldu!

Yeoh, dizide genellikle şefkatle ilişkilendirilen bir Bodhisattva olan Guanyin’i oynuyor. Daniel Wu, Maymun Kral olarak yardımcı rollerde Yeo Yann Yann, Chin Han, Sydney Taylor ve Poppy Liu‘ya eşlik ediyor.

“Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”in yönetmeni Destin Daniel Cretton’ın yönettiği “American Born Chinese” 24 Mayıs’tan itibaren Disney+’ta! Şimdi abone olmak için tıklayın…