You are currently viewing Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş Filminde After Credits Sahnesi var mı?

Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş Filminde After Credits Sahnesi var mı?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sürpriz bozan olmadan sorunun cevabını haberde bulabilirsiniz.

Marvel

Son yıllarda, özellikle süper kahraman filmlerinde, gişe rekorları kıran projelerde ve devam filmlerine göz kırpan işlerde after credits sahnelerini sıkça görüyoruz. Bu sebepten Spider-Man: Across the Spider-Verse (Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş) filminde de jenerik sonrası özel bir sahne olacak mı sorusu hayranları meraklandırıyor.

Şaşırtıcı gelebilir ancak bu kez filmde bir after credits sahnesi yok. Filmin nispeten uzun süresini de hesaba katarsak, birkaç dakika daha salonda kalmak sadık hayranları bile zorlayabilir. Dolayısıyla özellike jenerik okumak gibi bir zevkiniz yoksa, son ana kadar beklemeyebilirsiniz.

Bu seçim ne kadar şaşırtıcı olsa da, Across the Spider-Verse’in jenerik sonrası bir sahneye ihtiyacı yok. Film, devam filmi Spider-Man: Beyond the Spider-Verse ile şimdiden güzel bir iş çıkarıyor.. Ek olarak, herhangi bir komik jenerik sahnesi, filmin akıllara durgunluk veren sonunun duygusal etkisini azaltabilir.

Spider-Man: Beyond The Spider-Verse

Into the Spider-Verse, Across the Spider-Verse’de Oscar Isaac tarafından seslendirilen Miguel O’Hara, diğer adıyla Spider-Man 2099 karakterini tanıtan bir son kredi sahnesine sahipti.

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş