You are currently viewing “Ölümlü Dünya 2” Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

“Ölümlü Dünya 2” Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Devam filmi Disney+’ta izleyiciyle buluşacak.

TAFF

Ali Atay‘ın yönettiği, Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım, Mehmet Özgür ve Osman Alkaş gibi isimlerin rol aldığı 2018 yapımı “Ölümlü Dünya“nın devam filmi için sete çıkılıyor.

Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi imzalı eğlenceli senaryosu, güçlü oyuncu kadrosu ve beğenilen performanslarıyla büyük bir ilgi uyandıran ilk film, 11 hafta vizyonda kalmış ve 585 bin 145 seyirciye ulaşmıştı. Devam filminin haberi ilk kez 2022’nin Ağustos ayında duyurulmuş ve çekimleri bahar aylarında başlayacak filmin 2023 sonbaharında Disney+’ta yayınlanacağı bildirilmişti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre “Ölümlü Dünya 2” için 15 Mayıs’tan sonra sete çıkılıyor. Ali Atay’ın bir kez daha yönetmen koltuğuna geçeceği devam filminde orijinal oyuncu kadrosunun üyeleri de rollerine geri dönüyorlar.

Ülkemizdeki faaliyetine 14 Haziran 2022’de başlayan Disney+, yerli projelerinde komedi filmlerine ağırlık verdi ve Şahan Gökbakar‘ın “Recep İvedik 7“, Ata Demirer‘in “Bursa Bülbülü” filmlerini yayınladı.

“Ölümlü Dünya 2” ile birlikte sevilen Disney+ Türkiye orijinal içeriklerine bir yenisi daha eklenecek. Disney+’a şimdi abone olmak için tıklayın…