You are currently viewing “John Wick 4” Prömiyerinde Lance Reddick Anıldı

“John Wick 4” Prömiyerinde Lance Reddick Anıldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Keanu Reeves ve Chad Stahelski, hayatını kaybeden aktör hakkında anılarını paylaştı.

Beyazperde

John Wick: Chapter 4” filminin Los Angeles prömiyeri Pazartesi gecesi düzenledi. Serinin tüm filmlerinde yer alan Charon karakterini canlandıran Lance Reddick‘in Cuma günü hayatını kaybetmesinin ardından, prömiyer ve kırmızı halı da aktöre saygı duruşu etkinliğine döndü.

Galaya katılanlar, Reddick’in en sevdiği renk olan mavi renkte rozetler takarken, John Wick serisinin yıldızı Keanu Reeves ve yönetmeni Chad Stahelski başta olmak üzere tüm kadro, 60 yaşındaki ani vefatıyla sevenlerini üzen aktör hakkında anılarını paylaştılar.

“John Wick” Serisinin Yıldızı Lance Reddick Hayatını Kaybetti

Reeves “Lance bir halk insanı, özel bir sanatçı, zarafet ve haysiyet beyefendisi” dedi.,“Sete her adım attığında, işine olan tutkusunu izlemek gerçekten özel bir şeydi. Onunla çalışmak gerçekten çok kolaydı.”

Stahelski ise “Sadece bir hatıra değil. Sadece bir gün değil. Bu bir kolektif. Neredeyse 10 yıldır hayatımda Lance vardı. Bu, dört film boyunca yapılmış olsa da, başka şeyler üzerinde birlikte çalıştık. Onunla bu kadar çok zaman geçirdiğim için mutlu olmalı ve gurur duymalıyım. Onu özleyeceğiz.” ifadelerinde bulundu.

John Wick serisinin yaratıcısı Derek Kolstad, “Lance ile ilgili en güzel şeylerden biri, ilk filmden sonra arkadaş olmamız. Yaklaşık on yıl oldu, o harika bir oyuncu ama daha iyi bir adam. O nazik bir adam, bir beyefendi.” derken gözyaşlarına da engel olamadı. Reeves ve Stahelski’nin tanıtımının ardından filmin gösterim başladı ve Reddick’in filmin başlarında yer alan ekrana ilk çıkışı seyircilerden büyük bir alkış aldı.