You are currently viewing “No Hard Feelings” Fragman: Jennifer Lawrence İş Başında!

“No Hard Feelings” Fragman: Jennifer Lawrence İş Başında!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Film, genç bir adamı kabuğundan çıkarmak için tutulan talihsiz bir kadını konu alıyor.

Sony Pictures, Jennifer Lawrence liderliğindeki çılgın komedi filmi “No Hard Feelings“in resmi fragmanını yayınladı. “Good Boys“, “Bad Teacher“, “The Office” gibi yapımların senaryolarını kaleme alan ve yapımcılığını üstlenen Gene Stupnitsky‘nin yönettiği film 23 Haziran’da sinemalarda!

Jennifer Lawrence filmde, kimsenin onun hakkında ne düşündüğünü umursamayan bir Uber sürücüsü olan Maddie’yi canlandırıyor. Ne var ki Maddie, evini kaybetmek üzeredir ve kendini arabasından başlayarak mal varlığının geri alınmasını öngören bir mahkeme kararıyla karşı karşıya bulur.

Banka hesabını nasıl dolduracağı hakkında hiçbir fikri yokken, arkadaşının aracılığıyla bir çıkış yolu bulur: 19 yaşındaki utangaç oğulları Percy’nin (Andrew Barth Feldman) üniversiteye gitmeden önce kabuğunu kırmasını isteyen çaresiz bir aile, onunla çıkacak birisini aramaktadır.

Fragmanın devamında, elindeki göreve mecburen hazır olan Maddie’nin, Percy’e kendini keşfetme yolculuğunda yardım etmek için uygulamalı bir yaklaşım benimsediğini görüyoruz ve filmin birbirinden komik sahnelerine kısaca göz atıyoruz.

“No Hard Feelings”te Lawrence ve Feldman’a; Matthew Broderick, Laura Benanti, Natalie Morales, Scott MacArthur ve Ebon Moss-Bachrach eşlik ediyor. .