You are currently viewing “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”ndan Yeni Fragman

“Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”ndan Yeni Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

Paramount Pictures and Nickelodeon, ninja kaplumbağaları yeniden beyaz perdeye getiriyor. 4 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak olan filmden yeni bir fragman yayınlandı.

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” filmi, pizza sever kaplumbağalara son canlı aksiyon filmlerin yaptığı gibi yaklaşacak, yani New York’u tehditlerden kurtarmak için mutant yeteneklerini kullanmayı üstlenen gerçek gençler olarak. 2007 tarihli animasyon filminden farklı olarak, bu kez etrafta şakalaşan ergen mutant kaplumbağaların ellerine geçen her fırsatta sadece çocuk olmalarını bekleyebiliriz.

Fakat aynı zamanda, kaplumbağaların çocuksu davranışlarında önemli bir unsur var, çünkü onlar, insan olmadıkları gerçeği ile olabildiğince normal olmaya çalışarak başa çıkmaya çalışıyorlar ve tabii ki kendilerinden çok daha büyük tehditlerle uğraşmak zorundalar.

Filmde ikonik dörtlüyü; Micah Abbey (Donatello), Shamon Brown Jr. (Michelangelo), Nicolas Cantu (Leonardo) ve Brady Noon (Raphael) seslendirecek. Kamplumbağaların hocası Splinter Usta’da ise Jackie Chan‘in sesini duyacağız.

Muhabir April O’Neil’ı, “The Bear” dizisiyle öne çıkan Ayo Edebiri seslendirirken; Bebop rolüyle Seth Rogen, Rocksteady rolüyle John Cena, Mondo Gecko rolüyle Paul Rudd, Baxter Stockman rolüyle Giancarlo Esposito kadroya dahil oldu. Seslendirme kadrosunda ayrıca Seth Rogen, Paul Rudd, Rose Byrne, Natasia Demetriou, Post Malone ve Maya Rudolph gibi isimler yer alıyor.