You are currently viewing Nicolas Cage ve John Travolta “Face/Off” Devam Filminde Rol Alacak mı?

Nicolas Cage ve John Travolta “Face/Off” Devam Filminde Rol Alacak mı?

  • Post author:
  • Post category:haberler

İki yıldız ismin, uzun süredir konuşulan devam filmde rollerine yeniden canlandıracağı öne sürüldü.

.

Üç yıl önce, “Godzilla vs. Kong” yönetmeni Adam Wingard ve uzun süredir yazar ortağı olan Simon Barrett‘ın, John Woo‘nun 1997 yapımı ikonik aksiyon filmi “Face/Off“un devamı üzerinde çalıştıkları haberi geldi.

Geçen yıl Wingard, filmi ancak orijinal filmin başrol oyuncuları olan John Travolta ve Nicolas Cage‘in geri dönmesi durumunda yapacağını belirtmişti. Ayrıca planın “sadece hayran hizmeti filmleri gibi değil, gerçek bir devam filmi” yapmak olduğunu da söyledi.

İki büyük yıldızın devam filmine katılıp katılmayacağına yönelik resmi bir açıklama yapılmasa da Daniel Richtman şimdi aktörlerin Sean Archer (Travolta) ve Castor Troy (Cage) rollerini yeniden canlandıracaklarını bildiriyor. Daha fazla ayrıntı veya yapım için potansiyel bir başlangıç ​​tarihi belirtilmedi.

Nicholas Cage, Face/Off Devam Filmi Konusu Hakkında Ne Dedi?

Orijinal filmde, bir FBI özel ajanı ile sosyopat bir serbest çalışan teröristin ameliyatla yüz değiştirmesi ve birbirlerinin hayatına geçmesi anlatılıyor. Her ikisi de diğerinin hayatını mahvetmesini engellemek için zamana karşı bir yarışa giriyor.

Barrett daha önce Cage’in Castor Troy karakterinin filmin finalinde gerçekten öldüğüne inanmadığını da söylemişti.

Dünya çapında 245 milyon dolar kazanan “Face/Off”ta ayrıca Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon, Dominque Swain, Nick Cassavetes, Harve Presnell, Colm Feore ve John Carroll Lynch rol aldı.