You are currently viewing Netflix, David Beckham Belgeselinden İlk Fragmanı Yayınladı!

Netflix, David Beckham Belgeselinden İlk Fragmanı Yayınladı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

David Beckham’ın hayatını anlatan dört bölümlük belgesel dizisi Ekim’de Netflix’e geliyor.

Netflix, ünlü futbolcu David Beckham‘ın hayatını anlatan dört bölümlük yeni belgesel dizisinden ilk fragmanı paylaştı.

David Beckham – Belgesel Dizisi” hem küresel bir spor yıldızı olan hem de Victoria Beckham ile evlenerek tüm zamanların en ünlü ailelerinden birini kuran ve yıllar içinde bir popüler kültür ikonu haline gelen Beckham’ın hayatındaki inişleri ve çıkışları konu alacak.

Netflix’in belgesel dizi için yayınladığı resmi özet şu şekilde:

“David Beckham gezegendeki en bilinen isimlerden biri, ancak çok az kişi onun gerçekte kim olduğunu biliyor. Doğu Londra’daki mütevazı işçi sınıfı başlangıcından, kazanma isteği ve kararlılığına, hırslar, aşk ve aile arasındaki dengeyi bulma savaşına kadar, David’in hikayesi muazzam iniş ve çıkışlara sahip.

Bu dizi sizi bu hız trenine bindiriyor ve tüm zamanların en tanınmış ve en çok incelenen sporcularından birinin şaşırtıcı, kişisel ve kesin bir hikayesini anlatıyor.

Akademi Ödülü sahibi Fisher Stevens (Palmer, And We Go Green, The Cove) ile Akademi Ödülü ve Emmy Ödülü sahibi yapımcı John Battsek (One Day in September, Searching for Sugar Man, Winter on Fire) benzeri görülmemiş bir ödüle layık görüldü: David’e, eşi Victoria’ya, ailesine, arkadaşlarına ve takım arkadaşlarına erişim. Sonuç, bir adamın samimi bir portresinin yanı sıra geç modern spor ve ünlü kültürünün bir tarihidir.”

“David Beckham – Belgesel Dizisi” 4 Ekim’de Netflix’te!