You are currently viewing Chris Evans, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Dönmek Hakkında Konuştu: “Asla Asla Demeyeceğim…”

Chris Evans, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Dönmek Hakkında Konuştu: “Asla Asla Demeyeceğim…”

  • Post author:
  • Post category:haberler

Marvel Sinematik Evreni’nin yeni bir Captain America’sı var, peki Chris Evans bir gün role geri dönecek mi?

Marvel Studios

Chris Evans, 2019’da Marvel Studios’un “Avengers: Endgame” filminde oynayarak Steve Rogers/Captain America’nın kalkanını devretti ve bu karaktere hayat verdiği sekiz yılı noktaladı.

Önümüzdeki yıl, bu serinin dördüncü filmi olan ve Anthony Mackie‘nin Sam Wilson karakterinin Captain America rolünü devraldığı ilk film olan “Captain America: Brave New World” vizyona girecek.

Buna rağmen, Evans’a ara sıra role geri dönmeyi düşünüp düşünmeyeceği soruluyor. Sonuçta Marvel dünyası artık bir karakterin birden fazla versiyonunun yer alabildiği bir çoklu evrenlerle ilgileniyor.

Bu hafta GQ ile yapılan uzun bir röportajda konuşan Evans’a, Marvel Sinematik Evreni’nin geri dönüş olasılığı soruldu ve görünüşe göre, kapıyı tamamen kapatmasa da role geri dönmek için acelesi yok:

Evet belki. Asla asla demeyeceğim çünkü harika bir deneyimdi. Ama aynı zamanda bu konuya çok kıymet veriyorum. Bu çok gurur duyduğum bir şey. Ve dediğim gibi, bazen bunun olduğuna bile inanamıyorum. Ve eğer sadece para kazanma isteği gibi geliyorsa ya da beklentileri karşılamıyorsa ya da sadece o orijinal şeyle bağlantılı değilmiş gibi gelirse bunu istemem. Yani yakın zamanda [böyle bir ihtimal] yok.

Chris Evans daha önceki bir açıklamasında, Marvel Sinematik Evreni’nden önce, Fantastik Dörtlü filmlerinde canlandırdığı Johnny Storm karakterine geri dönmeye sıcak baktığını açıklamıştı. Aktör şimdilik Captain America’ya geri dönme ihtimali olmadığını söylüyor ancak belki de Evans’ı yaklaşan “Deadpool 3” filminde Johnny Storm olarak görebiliriz. Ne de olsa yeni Deadpool filminin Fox-Marvel filmlerinden pek çok karakteri geri getirerek sürpriz yapması bekleniyor…

Chris Evans “Fantastik Dörtlü”ye Dönmeye Hazır!