You are currently viewing Müzikal Romantik Komedi “Up Here”dan Fragman!

Müzikal Romantik Komedi “Up Here”dan Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sekiz bölümlük müzikal dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Hulu, yeni romantik müzikal komedi dizisi “Up Here“dan ilk fragmanı yayınladı. Sekiz bölümlük dizi, 1999 yılının son günlerinde, New York’ta geçiyor.

Senaryosunu “Tick, Tick…Boom!” ve “Dear Evan Hansen” filmlerinin senaryolarına imza atan Steven Levenson’ın kaleme aldığı diziyi, “Hamilton” filminin yönetmeni Thomas Kail yönetti. Daha önce ortaya koydukları projelerle müzikaldeki başarısını ispatlayan bu isimlere ek olarak, “Frozen“ın müzik ikilisi Kristen Anderson-Lopez ve Robert Lopez, dizinin orijinal şarkılarını yazdılar.

Hikaye, sıradan bir çift olan Lindsay ve Miguel’in birbirlerine aşık olmalarını ve ilişkilerinde mutluluğa ulaşmalarının önündeki en büyük engelin kendileri ve kafalarının içinde yaşayan anılar, saplantılar, korkular ve fantezilerden oluşan hain dünya olabileceğini keşfetmelerini konu alıyor.

Lindsay’i Mae Whitman‘ın (Good Girls), Miguel’i ise Carlos Valdes‘in (The Flash, Arrow) canlandırdığı “Up Here”ın oyuncu kadrosunda ayrıca Katie Finneran, John Hodgman, Andrea Burns ve Sophia Hammons rol alıyor. Dizi 24 Mart’ta prömiyer yapacak ve diğer Hulu içeriklerinde olduğu gibi ülkemizde Disney+’ta yayınlanması bekleniyor.