You are currently viewing “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm” Serinin En Uzun Filmi Olacak!

“Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm” Serinin En Uzun Filmi Olacak!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Görevimiz Tehlike”nin 7. filmi uzun süresiyle dikkat çekiyor.

Görevimiz Tehlike serisinin 7. devam halkası olan “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm“ün serinin en uzun filmi olacağı resmen onaylandı.

Serinin 6. filmi “Mission: Impossible – Yansımalar” 147 dakikalık süresiyle, serinin 2 saat civarında olan önceki filmlerinden oldukça uzundu. “Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm” ise jenerikler hariç tam 156 dakika sürecek!

Tom Cruise‘un bir kez daha Ethan Hunt karakteriyle beyaz perdeye geleceği ve serinin tarihindeki tanıdık yüzlerin de geri döneceği yeni film için Christopher McQuarrie yeniden yönetmen koltuğuna oturdu.

Tom Cruise, Sinema Tarihinin En Tehlikeli Sahnesini Çekti

Tom Cruise’un yanı sıra, Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimler ve Altıncı filmden Vanessa Kirby ile ilk filmden Henry Czerny de Roma, Venedik, Norveç, Birleşik Krallık gibi ülkelerde çekilen yeni macera için rollerine geri döndüler.

Ayrıca; Marvel’ın Ajan Carter’ı Hayley Atwell, Esai Morales, Pom Klementieff, Cary Elwes, Shea Whigham, Indira Varma, Mark Gatiss, Rob Delaney, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell gibi isimler de ilk kez Görevimiz Tehlike dünyasına dahil oluyorlar.

290 milyon dolarlık dev bir bütçeli film iki filmlik bir final hikayesinin ilki olarak 14 Temmuz’da izleyiciyle buluşacak.

“Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm”den Yeni Görseller!