You are currently viewing Margot Robbie ve Ryan Gosling’li “Barbie”den Yeni Fragman!

Margot Robbie ve Ryan Gosling’li “Barbie”den Yeni Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Barbie’nin gerçek dünyaya adım attığı komedi filmini Greta Gerwig yönetiyor.

Warner Bros. Pictures ve Mattel Film’in ortaklaştığı “Barbie“den üçüncü fragman yayınlandı. Bu kez yalnızca Barbie dünyasını değil, gerçek dünyayı ve Margot Robbie‘nin canlandırdığı Barbie ile Ryan Gosling‘in canlandırdığı Ken’in buradaki maceralarını da gördüğümüz fragman sürpriz olarak Aqua’nın meşhur “Barbie Girl” şarkısını da içeriyor.

Üç kez Oscar adayı olan oyuncu, senarist ve yönetmen Greta Gerwig (Frances Ha, Lady Bird) tarafından yönetilen “Barbie”nin senaryosu Gerwig ve Noah Baumbach (Marriage Story) tarafından kaleme alındı.

Film, Margot Robbie’nin ve Ryan Gosling’in dışında da Barbie ve Ken’lerin yaşadığı Barbie dünyasının renkli, masum atmosferinde başlıyor. Her şey masalsız bir mükemmellikle ilerlerken Margot Robbie’nin Barbie’si bir gün “ölüm” gibi insani şeyleri sorgulamaya başlayınca dengeler değişir.

Barbie’nin araştırmaları onu gerçek dünyaya yönlendirir ve peşine takılan Ken ile birlikte adım attıkları insanların dünyasına adapte olmaya çalışırlar. Fragman Barbie ve Ken’in gerçek dünyada yaşadığı komik anların yanı sıra, onun peşine düşen oyuncak firması çalışanlarının karanlık yüzünü de gösteriyor.

Filmde Emma Mackey, Dua Lipa, Issa Rae, Alexandra Shipp, Emerald Fennell, Kate McKinnon, Ritu Arya, Hari Nef, Sharon Rooney ve Nicola Coughlan da Barbie; Simu Liu, Ncuti Gatwa, Kingsley Ben-Adir ve Scott Evans da Ken olarak izleyici karşısına çıkacak.

Kadroda ayrıca America Ferrera, Michael Cera, Will Ferrell, Connor Swindells, Ariana Greenblatt, Jamie Demetriou ve anlatıcı rolüyle Helen Mirren yer alıyor.

“Barbie” 21 Temmuz’da sinemalarda!